О нас

 

 

Діяльність компанії - це комплексний підхід до запитів клієнта.

 

З самого заснування в 2009 році і по сьогоднішній день ми працюємо на користь вже наявних і потенційних клієнтів: 

Основні напрямки діяльності:

 КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА

Піклуючись, про якість послуг в комунальному секторі, компанія АГРОМАРКЕТ +, як офіційний дилер комунальної техніки Pronar (Польща) - безперечного лідера у виробництві і продажу машин і устаткування для комунальних послуг, та Хорватської компанії Norskal – лідера з виробництву ножів (лемішів) для сніговідвалів.

На даний момент асортимент комунальної техніки представлений:

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА

Сьогодні, для більш повного задоволення потреб клієнтів, наша компанія готова запропонувати клієнтам наступний комплекс сільськогосподарської техніки:

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Наша компанія співпрацює з центрами складування і продажу запасних частин, які входять до числа найбільших в Європі. Велика частина всіх замовляються деталей вже знаходиться на наших складах, тому у наших клієнтів не виникає проблем з запасними частинами та їх доставкою.

Ми можемо поставляти запасні частини будь-якої номенклатури, що, безсумнівно, залучає нових клієнтів і ще більше зміцнює вже налагоджені партнерські відносини.

Наші клієнти на території України завжди можуть покладатися на оперативну поставку запасних частин до всієї техніки провідних світових виробників сільгоспмашин

 

Наше кредо: постійна підтримка діалогу між нашою компанією та клієнтами для побудови надійних партнерських відносин. Без сумніву, саме такий підхід забезпечить успішний розвиток вашого бізнесу.